05 Aralık 2015

TurkNet Haksız Kazanç Sağladı!

Hizmetiniz internet hizmeti değil.
1) Hizmet vermeden peşin ödeme alıyorsunuz.
2) Faturaları zamanında yollamıyorsunuz.
3) Bir de bunlara faiz işletip haksız kazanç sağlıyorsunuz.
4) Paranın peşine düştüğünüz kadar hizmetinde peşine düşseniz belki düzgün bir firma olursunuz, başındaki Türk kelimesine layık olursunuz. Şahsımdan almış olduğunuz faiz paralarını iade etmenizi istiyorum.

Muhammed 149 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed'in Teşekkür Mesajı07 Aralık 2015

    Yardımlarınız için teşekkürler. Ama bayağı uğraştırdınız.

  • TurkNet Temsilcisi07 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, 07.12.2015 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi05 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön