11 Aralık 2015

TurkNet Haksız Fiil Vaad Edilen Hızın Verilmemesi!

Abone olduğum süre boyunca (1yıl) interneti kullanabildiğim dönemlerde vaat ettikleri hızın 10'da 1'ini dahi kullanamadım, aralıklarla 3 ay 5 ay olmak üzere bu zaman zarfları içerisinde internetimin tamamen sinyalini kesiyorlar. Faturayı bir gün geciktirdiğim an anında kesiyorlar ödedikten 3 iş günü içerisinde açabileceklerini söylüyorlar ayrıca kota doküman göndermemekte ısrar edip caydırıcı yöntemlere başvuruyorlar dava açıp yasal haklarımı aramama engel oluyorlar. İlk başta verdikleri vaatlerden dolayı inanıp taahhüt ettik fakat bize cayma bedeli olarak 1200 TL ceza faturası kesiyorlar.

Burak 182 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9365153 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön