18 Ocak 2016

TurkNet Hafta Sonları İnternet Kesintisi!

1 yıldır TurkNet müşterisiyim, sınırsız internet paketi içeriğinde kullanmakta olduğum ve faturalarını günü gününe ödediğim internetimi 2015 Ağustos ayı itibari ile düzenli olarak kullanamamaktayım.

Özellikle hafta sonlarına denk gelen internet kesintisi 2 gün içeriğinde çözülecek diye alınan arıza kaydı oluşturulmaktadır. Hafta içi kullanmadığımız interneti hafta sonları da kullanamaz olduk.

Bu duruma ait sistemlerinde kayıtları olduğu halde aynı arıza ile karşı karşıyayım. Bu nasıl bir hizmettir, sözleşme yapıldığında bize bu kesintilerden bahsedilmiyor.

Sinan 128 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi22 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. Tanımlanan yeni hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sinan19 Ocak 2016

  Sayın TurkNet ilgilileri, bugün ile beraber 4 gün den beri internetim kesik, diğer internet paketlerinde hiç bu kadar uzun süreli mağdur olmamıştım ayrıca kullanamadığım günler içinde fatura ödüyorum.

 • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9626485 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön