26 Mayıs 2015

TurkNet Habersiz ve Haksız İşlem Yapıyor!

Ev adresimdeki değişiklik sebebi ile TurkNet'ten talep ettiğim halde altyapı yetersizliğinden nakli yapamadı ve aboneliğimin hiçbir ödeme talepleri olmaksızın fesih edildiğini telefonla bildirdiler. 3 ay sonra cep telefonuma borcum olduğu mesajı geldi. Tekrar müşteri hizmetleri ile görüştüğümde hata olduğunu sistemde durumun kayıtlı olduğunu ve düzeltmeyi yapacaklarını belirten müşteri temsilcisi bu konuda aranıp bilgilendirileceğimi belirtti.

Arayan olmadı ancak bugün itibari ile yine bir mesaj ile işlemin avukata devredildiği belirtildi. Tekrar arayıp düzeltme talebinde bulundum. Şikayet kaydı yapıldı ama hala sonuç yok. Acilen mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Sibel 612 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Sayın Sibel Kınık, Talebinizin çözümlenerek size detaylı bilgi verilebilmesi için 8080330 numaralı destek kaydını oluşturduk. Çözüm Uzmanlarımız kısa süre içerisinde ilettiğiniz irtibat numaralarınızdan sizi arayacaktır. Tüm soru ve önerilerinizi iletmek için dilerseniz 08502888080 numaralı Çağrı Merkezi’mizi 7/24 arayabilirsiniz. Saygılarımızla. TurkNet İletişim Hizmetleri A.ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön