11 Temmuz 2016

TurkNet Giderilemeyen Bağlantı Sorunu.

Yaklaşık iki yıldır TurkNet firmasından ADSL hizmeti alıyorum, bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadığım için yaşadığım şehir değişince ADSL hizmetinin naklini talep ettim inanılmaz bir hızla nakli yaptılar, sorunlar da bundan sonra başladı nakil yapıldı ama internet bağlantısını bir türlü sağlayamadılar. Teknik destek hattını defalarca aradım en sonunda araya bayram girdiği için yapılamadığını söylediler, bayram bitti ama TurkNet benim sorunumu çözemedi, daha önce sorun yaşamadığım için eşimin işyerine de TurkNet'ten hizmet almıştık yaptığımız kontrolde işyerinde de ADSL bağlantısının yapılmadığını üstelik yanlış telefon numarasının bağlandığını fark ettik, yaşadığımız sıkıntılardan dolayı ev telefonu ve ADSL bağlantısının iptalini istedim yarın da eşimin iş yerindeki hattın iptalini talep edeceğiz.

Oktay 215 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 10368099 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön