22 Mart 2013

TurkNet Faturaya Farklı Yansıyan Tarife!

İnternet giderlerimizin düşmesi için atılmış bir adımdı. Her ay sabit ve düşük fatura kampanyası ile geldiler, neden olmasın dedik. Önce 8 mbit hız verdiler, sonra alt yapı desteklemediğinden 4 mbit'e düşürmek zorunda kaldılar ve 8 mbit ücreti almaya devam ettiler. Her ay sabit gelecek diye beklediğimiz fatura düzensiz bir grafik oluşturdu bütçemizdeki internet giderleri grafiğinde.

Fatura ayrıntısına baktığımızda, aktviasyon ücreti, a ücreti, b ücreti gibi eklemelerle karşılaştık. Meğerse o sabit ücret ayrı, bunlar da onun arkasından gelenlermiş. Çok problemli bir isim. Sanırım böyle kampanyalar, bir şekilde halkı yanıltarak anlık para ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılıyor.

Yasin 128 Okunma

Cevaplar

  • Yasin26 Mart 2013

    Arayan arkadaşla muhabbet niteliğinde bir konuşma yaptık. Sahip olduğumuz kampanyanın niteliklerini tekrar dinleme şansım oldu. Tabi olay reklam sisteminin ve arada yapılan kelime oyunlarının yanlışlığına ve sadece bu firmanın değil, genel reklam sisteminin ve anlayışının problemine vardı. Oradan da belli bir sonuca gitmek mümkün olmadı tabi. Buradaki ana nokta 50-60-70 jenerasyonunun bu tür kelime oyunlarına direk atladığı ve bizim 80 ve sonrası yeni jenerasyonun aynı oyunlara gelmemesi gerektiğidir. Sözleşmelerimizi en ince ayrıntısına kadar okumalı ve kabul edemeyeceğimiz şartların altına imzamızı atmamalıyız. Aynı zamanda ülkede hangi bakanlık ilgileniyor bilmiyorum, sermayenin reklam düzenindeki çirkinliğin de kontrol edilmesi gerekiyor. Alenen insan kandırıyorlar, sonra da sazan muamelesi yapıyorlar. Şu an kişisel olarak yapılacak olan sözleşmelere dikkat etmek ve alıcıya teklif ettiği hizmetteki en ufak kusurda şikayet etmektir.

  • TurkNet Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 26.07.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön