TurkNet Fatura Tutarındaki Düzensizlik!

Gökhan S. |

TurkNet, insanları abone yaparken her şey olması gerektiği gibi en iyi fiyat garantisi deyip 59,9 TL fiyat deniliyor. Bunun üzerine Tarifem engelli tarifesinden 49,99 TL net fiyat denildi. İlk 2 faturam bu fiyat üzerinden geldi. Fakat 3.faturamda 11,21 TL 'devlete vergi olarak ödenecek deyip 57,49 TL olarak geldi. Müşteri hizmetlerini aramamda sürekli bekletiliyorum cevap veren yok, kaç kere aradım açan yok.

İnsanlara net fiyat deyip sonradan vergi ilave edilmesi nasıl net fiyat oluyor? Nasıl bir yanıltmaca? 5-10 liranın peşinde değili yalnız net fiyat denilip sonradan ilave ücret çıkarılmasına ve müşteri hizmetlerine ulaşılmamasına kızıyorum. TurkNet denilince iki kere düşünmek gerek. En kısa zamanda sorunu çözülmesi için yetkililere sesleniyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  16:59

  Merhaba Gökhan Bey,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz fatura bildirimine istinaden faturalarınız kontrol edilmiş olup, engelli tarifesinden yararlanan tüm müşterilerimize sistem hatası nedeni ile hatalı faturalama olduğu, fazla yansıtılan tutarların indirim olarak verileceği bilgisi 14.10.2016 tarihinde tarafınızla yapılan görüşmede iletilmiştir.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gökhan S.
  16 Ekim
  19:37

  İnşallah böyle bir sorun bir daha olmaz

 • Gökhan S.
  13 Ekim
  17:15

  Bugün 15,58 de TurkNet ten cevap geldi ve sistemsel yanlış sebebiyle fazla ücret alındığını kabul ettiler; Kasım ayına indirim tanımlanacağını bildirdiler. Çözüm olarak yeterince hızlılar, ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • 10 Ekim
  13:43

  Merhaba Gökhan Bey,

  Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz.

  TurkNet olarak size yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Konuyu 10972233 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.