10 Ekim 2016

TurkNet Fatura Tutarındaki Düzensizlik!

TurkNet, insanları abone yaparken her şey olması gerektiği gibi en iyi fiyat garantisi deyip 59,9 TL fiyat deniliyor. Bunun üzerine Tarifem engelli tarifesinden 49,99 TL net fiyat denildi. İlk 2 faturam bu fiyat üzerinden geldi. Fakat 3.faturamda 11,21 TL 'devlete vergi olarak ödenecek deyip 57,49 TL olarak geldi. Müşteri hizmetlerini aramamda sürekli bekletiliyorum cevap veren yok, kaç kere aradım açan yok.

İnsanlara net fiyat deyip sonradan vergi ilave edilmesi nasıl net fiyat oluyor? Nasıl bir yanıltmaca? 5-10 liranın peşinde değili yalnız net fiyat denilip sonradan ilave ücret çıkarılmasına ve müşteri hizmetlerine ulaşılmamasına kızıyorum. TurkNet denilince iki kere düşünmek gerek. En kısa zamanda sorunu çözülmesi için yetkililere sesleniyorum.

Gökhan 181 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı30 Eylül 2017

  Teşekkürler

 • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

  Merhaba Gökhan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz fatura bildirimine istinaden faturalarınız kontrol edilmiş olup, engelli tarifesinden yararlanan tüm müşterilerimize sistem hatası nedeni ile hatalı faturalama olduğu, fazla yansıtılan tutarların indirim olarak verileceği bilgisi 14.10.2016 tarihinde tarafınızla yapılan görüşmede iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gökhan 16 Ekim 2016

  İnşallah böyle bir sorun bir daha olmaz

 • Gökhan 13 Ekim 2016

  Bugün 15,58 de TurkNet ten cevap geldi ve sistemsel yanlış sebebiyle fazla ücret alındığını kabul ettiler; Kasım ayına indirim tanımlanacağını bildirdiler. Çözüm olarak yeterince hızlılar, ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • TurkNet Temsilcisi10 Ekim 2016

  Merhaba Gökhan Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak size yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 10972233 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön