07 Eylül 2015

TurkNet Ekstra Fatura!

İnternet için başvururken bile kaç defa yalan söylediler. İnternet sitesine bakıyorum 1 yıllık sözleşmeli abonelik var. Adamlar beni arıyor 1 yıllık yok diyorlar. Kaç farklı elemanı aradı hepsi de aynı yalanı söyledi. Onlar da biliyor 1 yıllık olduğunu. Komisyon alacaklar ya. Neyse biz bunu 1 yıl kullandık. Hiçte memnun değildim. 1 yılın rahat yarısında adil kullanım kotası adı altında sınırsız internetim kötü seviyelerde yavaşladı. 1 yıl bitmeden sözleşmeyi uzatmak istemediğimizi söylememize rağmen son bir kez daha alalım demişler herhalde 1 fatura daha çıkarttılar. Tabi bu ekstra fatura sözleşme bittiği için ekstra pahalı.

Ayhan 125 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz, 01.09.2015 tarihli faturanız hakkında 18.09.2015 tarihinde sizinle görüşerek detaylı açıklama yapılmıştır Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi09 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8687273 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi07 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön