31 Ekim 2016

TurkNet Eksik Abonelik Başvurusu...

TurkNet üzerinden yaptığım internet başvurusu, telefon ve internet hattının bir olduğu tarife ile sunulmaktadır. Ancak evimizde 3 gündür sadece telefon hizmeti çalışıyor. İnternet aboneliği başvurusu Telekom sistemlerine yapılmamış görünüyor, TurkNet ise çalışma devam ediyor bilgisi ile telefonu geçiştiriyor ve kapatıyor. Soruna çözüm bulunamıyor, biz evde internet kullanmak istedik. Onlar bize telefon hattı açtılar. Ne kadar mantıklı?

Onur 274 Okunma

Cevaplar

  • Onur02 Kasım 2016

    Merhaba, bu şikayetimden sonra inanın hiçbir değişiklik olmadı, üzerine en az 4-5 defa çağrı merkezini aradım, kayıtlar açıldı vs vs. Ancak hiçbir çözüm mevcut değil halen sadece telefon hattı çalışıyor ama oda benim işime şu an yaramıyor. Çözüm bulalım lütfen, aksi halde iptal için başvuru yapmam gerekecek. İyi çalışmalar.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Onur Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön