TurkNet Eczaneme İnternetim Bağlanmadı!

Yasin H. |

Eczacıyım, iş yeri açılışımı yaptım, telefon ve internet elim ayağım gibi. TurkNet''in tam iletişim paketi için (telefon+Adsl internet) 28.10.13 tarihinde taahhüt imzalayıp, taahhüdü aynı gün kargoyla yollamama rağmen 10 gündür TurkNet şirketi internetimi ve telefonumu bağlamadı.

TurkNet yüzünden işlerim alt üst oldu ve ciro kaybı yaşadım, hastalarım beni tercih etmemeye başladı. Pazartesi bağlanmaması halinde bu şirkete tazminat davası açmayı düşünüyorum. Bağlantıyı 10 gün beklemek için 2 yıllık taahhüt imzalamadım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  17:09

  Değerli Müşterimiz,

  Sistemlerimizde kayıtlı irtibat numaralarınızdan ve iletmiş olduğunuz irtibat bilgilerinizden sizi aradık, ulaşamadık. Size ulaşabileceğimiz güncel irtibat numaralarınızı göndermeniz durumunda en kısa sürede sizinle iletişim kurarak, bilgilendirme yapacağız.

  TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da musterihizmetleri@turk.net adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Tel: 0850 288 80 80
  e-posta:musterihizmetleri@turk.net