11 Ocak 2016

TurkNet Düzensiz Hizmet!

İnternetimin kapanmasından dolayı müşteri hizmetlerini aradım bana 8'inci ay faturasından dolayı hizmetiniz durdurulmuştur dediler, ben internet şubesinden bakıyorum borcumu göremiyorum. Bana 5'inci ayda 2 fatura ödemişsiniz dediler, bu faturanın 1'ini 8'inci ay faturasına aktaracağız dediler interneti açtılar birkaç gün sonra tekrar kapandı tekrar aradım gene 8'inci ay faturasını söylediler ve kapama ücreti yansıttılar.

Eyüp 310 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi16 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Faturalarınız hakkında 12.01.2016 tarihinde sizinle görüşerek detaylı açıklama yapılmıştır Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi16 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9614957 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön