26 Ekim 2016

TurkNet Download Ve Upload Hız Sorunu!

2125516*** telefon numaralı hat kullanıcısıyım. Altyapıma göre modem üzerinden 85 Mbps hız alabildiğimi görüntülüyorum fakat hattıma 51 tanımlandı onu geçtim sabitlenmiş bir şekilde 40 Mbps alıyorum ve ayrıca 4 olan upload hızımda 1.5'u geçmiyor ve bu upload hızıyla yayın vs. Ne yazık ki yapılamıyor. İnternette forumlarda da hız kısıtlaması yapıldığı konuları mevcut ve ne yazık ki ben de başıma gelince anladım. Ping vs. olarak memnunum ama yayın yapmak vs. için 4 upload hızına özellikle güvenip alacaklara tavsiye etmiyorum. Müşteri hizmetleri de 40 hıza oo çok iyi deyip upload ile ilgili çalışma yapamadıklarını söylüyorlar ve hattımın maksimum 50 aldığını söyleyip 40 veriyorlar.

Samet 372 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba Samet Bey, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. VDSL hizmetinizi 75 Mbps'e kadar tanımlanan yeni hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Samet 29 Ekim 2016

    Herhangi bir dönüş calisma vs. yapılmadı.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Samet Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön