12 Şubat 2015

TurkNet Devir İşlemimi Yapmıyorlar.

Kullanmakta olduğum TurkNet ADSL ve telefon aboneliğinin hat sahibinin vefatı yüzünden devir işlemi yapmak istiyorum ve bunun için gerekli belgeleri TurkNet firmasına faxladığım halde işlemimi gerçekleştirmiyorlar. Şimdi de mirasçı belgesi çıkarttılar. Mirasçılardan biri yurt dışında yaşadığı için dava açılması gerekiyormuş.

Yani mirasçı belgesi alamıyoruz. Benim anlamadığım Türk Telekom ile görüştüğümüzde sadece ölüm belgesi ve kimlik fotokopisi yeterli dediler, neden bu kadar zorluyorlar? Hattı iptal etmeyeceğim kullanmaya devam edeceğim sadece nakil işlemi yaptırmak istiyorum adres değişikliğinden dolayı lütfen yardımcı olun bu konuda bütün gerekli belgeleri gönderdim işimi zora sokmayın.

Osman 1.659 Okunma

Cevaplar

  • Osman17 Şubat 2015

    Paylaşıldı ama çözüm yok mirasçı belgesi için dava açıp aylarca beklemek istemiyorum gerekli diğer bütün belgeleri gönderdim bu belgeyi alamıyoruz. Bende bu işlem uzar ise yapacağım işlemi size söyledim vefat eden kişinin hiçbir mal varlığı yok çocuklarına da redd-i miras davası açtıracağım 3 aylık faturayı ve 12 aylık taahhüt bedelini de başkasından karşılarsınız artık.

  • TurkNet Temsilcisi16 Şubat 2015

    Sayın Osman Sarıçam, İnternet hizmetinizin devir işlemleri hakkında 16.02.2015 tarihinde yaptığımız görüşmeyle talebinizin sonucu ile ilgili detaylar sizinle paylaşılmıştır. Tüm soru ve önerilerinizi iletmek için dilerseniz 08502888080 numaralı Çağrı Merkezi’mizi 7/24 ara-yabilirsiniz. Saygılarımızla. TurkNet İletişim Hizmetleri A.ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön