20 Ekim 2016

TurkNet Daha Başvuruda Sıkıntılar Başlıyor!

10.10.2016 tarihinde internetten başvurdum. 11.10.2016 tarihinde 11,00- TL ödeyerek kargoya vererek evrakları gönderdim. Her yerine tarih ve imza atmama rağmen 20.10.2016 tarihinde geri dönüş yapıldı imza eksik tekrar gönderin şekilde. Artık internet çağında yaşadığımız şu dönemde bir bağlantı işleminin bu kadar problemli olması en az bu işlemin 2 hafta sürmesi kabul edilebilir bir işlem değil, başvuru böyle sürüyorsa iptal edilmesi nasıl sıkıntılıdır.

Onur 219 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Onur Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 02.11.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Onur Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön