18 Temmuz 2014

TurkNet Çok Yavaş Çalışıyor.

TurkNet'e abone oldum, ancak işlemleri çok geciktiriyorlar ilk başta Türk Telekom'dan hat tahsisi bekledik. Tamamdır o kadar olur ancak hat tahsis edildi ve aktif internet için modem ve kurulum bilgileri gönderilmedi . Başvuralı 2 hafta olacak yarında halledilmez ise hafta sonuna denk gelecek yine bir diğer haftaya sarkacak bu işlem böyle bitmez nası bir hizmet kalitesidir bu?

İnternetimin bağlanılmasını istiyorum. Müşteri hizmetlerini her arayışımda hızlandırmak için gerekli adımları atıyorum diyorlar sallıyorlar yine işlem yok. Artık yeter yav pişman oldum TurkNet'e başvurduğuma farklı operatöre başvursak şimdiye 3 kez bitmişti.

Adem 868 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Adem Yıldız, TurkNet İnternet/Telefon hizmetinizin aktivasyonu ile ilgili talebinizi 4957044 numaralı kayıt ile takip ediyoruz. Size detaylı bilgi verebilmek için sizi kayıtlı irtibat numaralarınızdan aradık ancak ulaşamadık. Kayıtlı İrtibat numaranızdan sizi tekrar aramayı deneyeceğiz. Size ulaşmamızı istediğiniz farklı bir irtibat numarası iletmek isterseniz, bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla. TurkNet İletişim Hizmetleri A.ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön