14 Eylül 2015

TurkNet Cayma Hakkının Kullandırılması!

TurkNet'e internet hizmeti almak için başvurdum. Başvurumu alan çağrı merkezi çalışanı bana 7 gün içinde hizmetimin açılacağını söylemesine rağmen açılmadı. Bu süreçte tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Her aradığımda durumun aciliyetini belirteceklerini söylediler. 15 - 20 gün sonra telefonuma hizmetimin açıldığına dair bir mesaj geldi.

Ancak internet erişimim hala açılmamıştı. Aynı gün aradım bir arıza olmuş olabileceğini, arızanın 48 saat içinde çözüleceğini tarafıma bilgi verileceği söylendi yine hiçbiri yapılmadı. Şimdi kanuni hakkım olan bedel ödemeden cayma hakkımı kullanmak istiyorum ancak bunu da yapmıyorlar. Kanunla belirlenmiş hakkımı kullandırmamakta diretiyorlar.

Muhammet 106 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi22 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi21 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Değerli Müşterimiz

 • TurkNet Temsilcisi15 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8709122 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi15 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön