27 Şubat 2016

TurkNet Cayma Bedelim Hesaplanamıyor!

18.02.2016 tarihinde firmanın müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede, cayma bedelimin henüz tahakkuk etmemiş kısmından büyük olması sebebiyle tekrar hesaplanarak tarafıma bildirilmesini talep etmeme rağmen firma 8 iş günü olmasına karşın tarafıma geri dönüş sağlamamıştır. Müşteri hizmetlerini defalarca arayarak aciliyet belirtmeme rağmen sonuç alınamamıştır. Firmayı, müşteriyi oyalamaya yönelik bu hareketinden ötürü ayrıca kınıyor, iptal halinde ödemekle yükümlü olduğum asıl bedelin tarafıma yeni aya girilmeden bildirilmesini ve gerekli incelemelerin en kısa süre içerisinde yapılmasını istiyorum.

Mustafa 170 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi06 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, 27.02.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa05 Mart 2016

  Sakın ola şehrinizde şubesi bile olmayan böyle merdiven altı bir firmaya taahhüt vermeyin. Sonra kurtulmanız neredeyse imkansız. 18 Şubat'tan beri, cayma bedelini hesaplamaktan yoksun bir hukuk birimleri var. Aman diyim, ben ettim siz etmeyin.

 • Mustafa02 Mart 2016

  Sorun hala çözülemedi. TurkNet'i bu hızlı (!) geri dönüşünden ötürü kutluyorum.

 • TurkNet Temsilcisi27 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9886826 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi27 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön