23 Temmuz 2015

TurkNet Cayma Bedeli Adı Altında Fatura Yollandı!

İnternetin yeterli olmaması üzerine internet başladıktan 3 gün sonra iptali istedim ve iptal işlemi yaklaşık 10 günde gerçekleşti. Bu durumda çok zorluk yaşattılar fakat nihayet internet kapandı ve bunun üzerine ''cayma bedeli'' adı altında bir fatura yollandı. Beyefendiliğime dayanarak bu faturaya ödemek için bugün (20 temmuz) denediğimde, ''faturanız ödenemiyor çünkü muhasebeye işlenmemiş dendi''. Son ödeme tarihi 23 Temmuz olan bir fatura, ve tekrar aradığımda '' 23 temmuz günü tekrar deneyin'' dendi ki tatile gideceğimi ısrarla belirttim.
Nitekim amacınızın faturayı geç ödememe çalıştığınızın farkında olmam sizin ne kadar kalitesizi olduğunuzun bir göstergesi olmaktan gram uzak olmuyor... .

Hasan 437 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi26 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 8425236 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Detaylı bilgi almak ya da tüm soru ve önerilerinizi iletmek için dilerseniz 08502888080 numaralı Çağrı Merkezi’mizi 7/24 arayabilirsiniz. Saygılarımızla TurkNet İletişim A.ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön