TurkNet Cayma Bedeli!

Hasan Y. |

Yaklaşık 2 yıl kadar önce TurkNet'ten internet aboneliğini aldım. Taahhüdümün bitimine 4 ay kadar önce bir dönem faturamı geciktirmiştim. TurkNet'i aradım, öncelikle faturamı ödemek istediğimi, ardından 4 ay sonra taahhüdümün bittiğinde ise aboneliğimi sona erdireceğimi söyledim. İlgililer bana döneceklerini söylediler.

Bir gün sonra bana ödemem gereken faturamı ve ayrıca 4 ay sonra bitecek olan taahhütten caydığım için ayrı bir fatura daha çıkardılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Y.
  19 Ağustos
  09:26

  sizlerin vasıtasıyla dile getirdiğim sorunum ile ilgili olarak Türk-Net\'ten arandım. Arayan kişi benle yaklaşık 5 dakika konuştu, birşeyler söylemeye çalıştı ancak söyledikçe battılar. Sorunum çözülmedi, bana söylenen geriye dönük kayıtları inceleyceklerini ve daha sonra beni arayacaklarını söylediler. Tabi bu zaman zarfında beni hukuk bürosuna vermişler, faturayı ve cayma bedelini tahsil etmek için.

 • 17 Ağustos
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 17.08.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da musterihizmetleri@turk.net adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Tel: 0850 288 80 80
  e-posta:musterihizmetleri@turk.net