15 Ağustos 2013

TurkNet Cayma Bedeli!

Yaklaşık 2 yıl kadar önce TurkNet'ten internet aboneliğini aldım. Taahhüdümün bitimine 4 ay kadar önce bir dönem faturamı geciktirmiştim. TurkNet'i aradım, öncelikle faturamı ödemek istediğimi, ardından 4 ay sonra taahhüdümün bittiğinde ise aboneliğimi sona erdireceğimi söyledim. İlgililer bana döneceklerini söylediler.

Bir gün sonra bana ödemem gereken faturamı ve ayrıca 4 ay sonra bitecek olan taahhütten caydığım için ayrı bir fatura daha çıkardılar.

Hasan 902 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 19 Ağustos 2013

    sizlerin vasıtasıyla dile getirdiğim sorunum ile ilgili olarak Türk-Net'ten arandım. Arayan kişi benle yaklaşık 5 dakika konuştu, birşeyler söylemeye çalıştı ancak söyledikçe battılar. Sorunum çözülmedi, bana söylenen geriye dönük kayıtları inceleyceklerini ve daha sonra beni arayacaklarını söylediler. Tabi bu zaman zarfında beni hukuk bürosuna vermişler, faturayı ve cayma bedelini tahsil etmek için.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 17.08.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön