01 Kasım 2016

TurkNet Bu Ne Hız Arkadaş!

TurkNet internet aboneliğine başvuralı neredeyse 1 ay oldu. Türk Telekom telefonumu bağladı TurkNet internetimi bağlayamadı. Kaç defa aradım bir kez bile geri dönüş olmadı. Ne zaman açılacağını da söylemiyorlar. 48 saat içinde dönüş yapacağız diyorlar ses yok. Daha bismillah demeden memnuniyetsizlik yarattılar bende. Kimse kimseye mecbur değil. İşim acele diyorum. Bağlamayacak iseniz başka firmaya geçeyim diyorum. Biz size döneceğiz diyorlar. Kaç gün daha bekleyeceğiz TurkNet? Böyle mi hizmet sağlıyorsunuz? Amacınız ne? Bir işlemin ne kadar süreceğini söyleyemeyecek kadar teknoloji bilgi deneyim yoksunu musunuz?

Alper 487 Okunma

Cevaplar

  • Alper04 Kasım 2016

    En kısa süreleriniz hiç bitmiyor zaten! Bugün 4 Kasım mesajı atalı 4 gün olmuş. Hala geri dönen yok. İptal kaydı bırakmıştım onun için geri dönüldü. Başka da ne arayan var ne soran. 35 MB vadettikleri internet hızını da 16 MB e düşürdüler. Bu da cabası. En kısa sürelerinin dolmalarını bekliyorum. Ne zaman açılacak çok merak ediyorum. Bu ne ilgisizlik!

  • Alper01 Kasım 2016

    O kadar ilgilisiniz ki her şikayette aynı mesajı gönderiyorsunuz. Belki de hiç okumuyor, anlamıyor, dinlemiyor, olayı da incelemiyorsunuz. Belki değil kesinlikle öyle. Şu cevabı yazan arkadaşın yaptığım telefon konuşmalarını hatta mailleri bi gözden geçirdiğini bile düşünmüyorum. Taahhütsüz internet diye sevinirken böyle hayal kırıklığına uğramak çok üzücü. Cevabınız tatmin etmedi TurkNet. Şu güzel ülkemde bi de şöyle düzgün, kaliteli, sorunsuz bir hizmet alalım kardeşim. Bu nasıl bir iştir yahu. Hem dünya ortalamasının altında hızları dünya ortalamasının üstünde satıyorsunuz hem de oluşan problemlerde hiçbir şey yapmıyor, kopyala yapıştır cevaplar yazıyorsunuz. Kime diyorsam!

  • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Alper Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön