27 Mayıs 2016

TurkNet Bu Nasıl Hizmet?

Yaşanan onca olumsuzluk, internet kopmaları, bağlantı hızında yaşanan sıkıntı, faturalar otomatik ödemede olmasına rağmen ödenmedi diye kesilmeler yaşanıyor. En son son olarak bugün yaşanan hadise borcu olmadığı için yani 0 TL olduğu için sistem interneti kesiyor. Akşama kadar açılmadı. Akşam müşteri hizmetlerini aradık kapatın dedim; "taahhüdünüz var 224 lira cezası var yansır son faturaya" diyor.

Mehmet 256 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10203767 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön