01 Kasım 2016

TurkNet Bir Aydır DSL Hizmeti Alamıyorum.

TurkNet'e abone oldum. 03.10.2016 tarihi itibariyle hizmetimin aktif olduğu bilgisi aldım. Fakat telefon sinyalim gelmesine rağmen VDSL sinyalim gelmedi. Defalarca aramama arıza kaydı vermeme rağmen sorunum çözülmedi ve ısrarla bina içi sorun olduğu ankastreye kadar sinyalin olduğu iddia edildi. Oysa ki benim telefon sinyalim var binada sorun olsa o sinyalde olmaz ki ankastre da kontrol edildi sinyal yok. Ayrıca Türk Telekom'daki abonelik iptal edilene kadar sorun yoktu.

Konu ile ilgili Türk Telekom ekipleri hizmet veriyor. Adana, Seyhan Telekom Müdürlüğüne gittim sözlü olarak sorun bizimle ilgili değil ama kontrol edelim dediler numaramı aldılar fakat sorun çözülmedi. Söz de bir ay ücretsiz dediler fakat 1 kez bile interneti kullanamadım. Sürekli olarak arıza kaydı alınıyor. Müşteri hizmetleri dışında şikayet edeceğim hiçbir makam da yok.
Hizmet numaram: 3224319***.

Gökhan 433 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 07 Kasım 2016

    TurkNet Şikayete cevap verdi ama DSL hizmetini bir türlü veremedi. Aboneliğim başlayalı tam bir ayı geçti, buradan şikayet edeli ve şikayetime cevap alalı bir hafta oldu ama hala DSL sinyalim yok ve bir defa bile internet kullanabilmiş değilim. Tüm yaptıkları sadece arıza kaydı almak ama konu ile ilgilenen veya çözüm üreten yok.

  • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11129844 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön