22 Mart 2016

TurkNet Bilgilendirme Eksikliği...

Abonelik için başvuruda bulundum, görevli eksik evrak almış. Çağrı Merkezi arayıp başvurunuz sonlandırılıyor dendi. Ne bir bilgilendirme var ne eksik belge talebi böyle mi müşteri kazanıyorsunuz. Boşu boşuna zaman kaybettik sizin yüzünüzden. Her yerde dile getireceğim bu
şikayetimi.

Ayhan P. 406 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan P.24 Mart 2016

  Size verdiğim cep telefonu numaramı iptal etmiştim size haber vermeyi unutmuşum. Sagolun yinede

 • TurkNet Müşteri Temsilcisi23 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Tarafınıza aktivasyon işlemleriniz için eksik evrak bilgisi paylaşılması adına farklı günlerde farklı zamanlarda arama yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Tarafınıza ulaşılamadığı için hizmet aktivasyonu gerçekleştirilememiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve musterihizmetleri@turk.net mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Müşteri Temsilcisi22 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 9978080 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Müşteri Temsilcisi22 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve musterihizmetleri@turk.net mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön