26 Eylül 2016

TurkNet Beni Zarara Uğrattı!

TurkNet Özgür İletişim paketine taahhüdümü bozup abone oldum taahhüt bozmak bana 200-250 TL mal oldu. Daha sonra TurkNet internet hizmetim başladı modem ayarlarını yaparken internet hizmeti alamadım bunun benim modemim den kaynaklı olduğu söylendi. Daha sonra yeni bir modem almamı söyledi müşteri temsilcileri bende gittim. 180 TL'ye yeni sıfır bir modem aldım. Daha sonra bu modemle de aynı sorun devam etti. Bu sefer hat gelmediği söylendi.

Modem almadan önce defalarca sormama rağmen müşteri temsilcileri ısrarla modem kaynaklı dediler. Mademki sorun sizdeydi bana neden modem aldırdınız bu zararımı kim karşılayacak. Modemi aldığım Vatan Bilgisayar iade almadıklarını söylüyor. Gereksiz yere parasal zarara uğradım. Şimdiden çok pişmanım TurkNet'e geçtiğim için. Bu zararımın da karşılanmasını istiyorum. Tüm suç müşteri temsilcilerinin bilgisizliği.

Caner 354 Okunma

Cevaplar

  • Caner26 Eylül 2016

    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. İnternetim şuanda düzeldi kullanmaya başladım 56mb hızı gördüm, benim için şu an yeterli Ülke için düşük bir hız. Dediğiniz gibi düzeldikten sonra eski modemim VDSL olmadığı için çalışmadı yeni aldığım VDSL modemde internetim oldu. Süreçte gayet yeterli ve hızlıydı. Anlık sinirle Peşin hükümlü davrandığım için özür dilerim. Şuan için TurkNet e geçtiğimden memnunum fakat internetin düzeldiğini kendim keşfettim kimse arayıp dönüş sağlamadı. Kontrol etmesem bilemeyeceğim. İlginiz için teşekkür ediyorum. TurkNet'e devam diğer servis sağlayıcıları kan emici en azından uygun paketleriniz ile hizmet sağlıyorsunuz bu şekilde devam teşekkürler. Başka Sorunlar ile karşılaşmamak ümidiyle.

  • TurkNet Temsilcisi26 Eylül 2016

    Merhaba Caner Bey, Öncelikle TurkNet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TurkNet olarak biz tüm kullanıcılarımıza, en yüksek hızda interneti sunmak ve maksimum deneyim yaşatmak istiyoruz. Bu sebeple VDSL ürünümüzü çok önemsiyor, bu hizmetin bulunduğu lokasyonlarda 100 Mbps'e kadar varan hızlarda hizmet verebiliyoruz. Paketiniz VDSL hizmeti olup, ADSL uyumlu modemlerle hizmet alamazsınız. Yaşadığınız internet arızasıyla ilgili gerekli kontrolleri yapabilmemiz için 10852313 numaralı kaydınızı oluşturduk. En kısa süre içerisinde sizi arayacak bilgi veriyor olacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön