TurkNet Başvurumun Üzerinden 15 Gün Geçmesine Rağmen İnternet Açılmadı...

Emre A. |

5 Eylül'de internet servis sağlayıcısını değiştirmek için başvuru yaptım. İnternetimin kesilmeden geçiş işlemlerinin yapılacağını bu sürecin 3 ile 7 iş günü içerisinde tamamlanacağı bilgisini aldım ancak internet on günü aşkın süredir kesik olduğu gibi bahsi geçen iş günü süresi de aşılmış bulunmakta. Halen hizmet alamadığım hattım için bilgi almak istediğimde geçiş sürecinin devam ettiğini sorun hakkında detaylı bilgilerinin olmadığını ve en kısa süre içerisinde işlemlerin tamamlanacağı ifade edilmesine rağmen herhangi bir ilerleme kaydedemediğimizi belirterek bu durumdan şikayetçi olduğumu ifade ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:53

  Merhaba Emre Bey,

  İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 29.09.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır.

  Ses hizmetinizde genel arıza bulunmaktadır. Ayrıca faturanızla ilgili düzenleme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre A.
  26 Eylül
  17:01

  26 Eylül 2016 saat 17:00 itibariyle geri dönüş yapılmadı. Sorunum çözülmedi.

 • 23 Eylül
  09:53

  Merhaba Emre Bey,

  TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında sizden yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız.

  Konuyla ilgili 10838224 numaralı kaydınızı oluşturduk. En kısa süre içerisinde sizi arayarak bilgi vereceğiz.

  Konuyla ilgili