17 Ekim 2016

TurkNet Başvuru Yanıltması!

4.10 günü talihsiz şekilde abonelik işlemlerini başlatıp (Bu şikayetleri görmedim) 5.10 günü evraklarımı kargoladım, 06.10 günü evraklarım ulaştı hergün bilgi aldım ve bana dedikleri T**T**'dan numara tahsisi bekliyoruz. 12.10 günü artık dayanamadım ve T** Te***'a gidip niye numara vermediklerini kavga ederek öğrenmeye çalıştım ki adamlar haklıymış siz daha başvuru daha yapmamışsınız (kendi müşteri temsilcinizin bilgisi) ve bana müşteri temsilciniz her seferinde acil yazdığını söyleyerek sizi 24 saat içinde arayacaklar demesine rağmen 13.10 itibariyle aynı sözler numara başvurusu yaptık bekliyoruz.

14.10 tekrar müşteri temsilcisiyle görüşme, bir takip no ve tekrardan T** görevlisinin karşısı onlarda dayanamadı müşteri temsilcinizi kendileri aradı hala numara başvurusu daha yapmamışsınız müşteriyi niye kandırıyorsunuz diye çıkıştı. İlk işim iptal etmek bakalım onu nasıl yapacağız.

Yusuf 319 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 17 Ekim 2016

    Ya güzel kardeşim ne 3-5 günü ya 11 gündür hala aktivasyon başvurusu daha yapılmamış milleti kandırmayın

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Yusuf Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön