25 Ağustos 2016

TurkNet Başvuru İşlemleri!

19/08/2016 tarihinde başvuru evraklarım TurkNet'e ulaştı ancak tarih olmadığı için evrakın geçersiz olduğunu söylediler. Evrakı tekrar doldurup ilgili adrese yolladım ve arayıp işlemlerimin hızlandırılmasını talep ettim ve kabul edildi.

Evraklarım 24/08/2016 16:30 civarında ulaştı arayıp öncelik talebimi yeniledim ve tekrar kabul edilip ilgili önceliğin verildiği söylendi fakat 25/08/2016'da tekrar aradığımda işlemlerimin hızlandırılmasını bırakın henüz ulaşmadığını söyledi ancak bir önceki gün evrakın ulaştığı belirtildi, posta takip numaram da bunu doğruluyor.

Evrağımın dün 16:30 civarında ulaştığı konusunda ısrar edince bu kez sisteme henüz yüklenmediğini öğrendi ilgili departmana bağlanmayı talep ettim, o da reddedildi ve bunların tümü kaba tavırlarla söylendi. Sonuç olarak bırak öncelik almayı söz konusu şirket işlerimi daha da geciktiriyor.

Muhammed 329 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi10 Ekim 2016

    Merhaba Muhammed Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 06.09.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 10677819 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön