TurkNet Baskılı Satış İle Abone Yapma, Alınmayan Hizmetler İçin Yüksek Faturalar!

Murat K. |

Telefon ile aranarak ısrarcı bir yöntemle abone edildim. TurkNet'ten internet hizmeti almadığım halde bu hizmeti aldığım konusunda yüksek faturaların gönderilmesi, 3-4 ay için 563 TL borcumun olduğunun söylenmesinin mantıklı bir açıklamasının yapamadılar.
Müşterilerinin sorunlarıyla ilgilenecek bir adreslerinin Antalya da bulunmamaktadır.

TurkNet ile yaşadığım sorunların çözümünde tüketici sorunları hakem heyeti gibi mercilere vs..Başvurmaktan başka çözüm aklıma gelmiyor. Tabi ki sosyal medya vasıtasıyla bu TurkNet konusundaki düşüncelerimi ve yaşadıklarımı mümkün olduğu kadar çok kişiye duyurmaya çalışacağım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  11 Ekim
  05:28

  2422411515 hizmet aldığım telefon numaram

 • 10 Ekim
  09:41

  Merhaba Murat Bey,

  İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve musterihizmetleri@turk.net mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Ekim
  11:06

  Merhaba Murat Bey,

  İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır.

  Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.