21 Haziran 2016

TurkNet Bağlantı Sorunu ve Müşteriye Yanlış Bilgilendirme.

Yaklaşık 6 gündür gündüzleri 09:30 ve 17:30 arası yaşadığım bağlantı kopması (5 dk bir) ve yavaşlık sorunu ile ilgili müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bir türlü çözüm bulamadınız. Hatta "iç tesisat sorunu" dediniz. Fakat benim iç tesisatıma kadar gelen kablolamayı kontrol etmediniz. Nasıl bir iç tesisat ise spesifik saatler içerisinde çalışmıyor.

Bir de üstüne nasıl oluyorsa mesaj atıyorsunuz "teknik ekiplerimiz sorunu çözmüştür interneti keyifle kullanın diye" hani iç tesisat sorunuydu. Sorunun çözüldüğü falan yok. Müşterilerinize yanlış yanıltıcı bilgilendirme yapıyorsunuz. Servis sağlayıcınıza geçtiğin günden beri stabil bir internet kullanamadım. Hat değerlerim de gayet iyi.

Mehmet 170 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet02 Temmuz 2016

  Artık müşteriniz değilim eski servis sağlayıcıma geçtim aynı sorunla karşılaştık ekipler geldi sorunu çözdü sorunun iç tesisat sorunu olmadığıda anlaşıldı. Günlerdir beni iç tesisat sorunu diye oyaladınız.

 • TurkNet Temsilcisi24 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10285908 numaralı kayıtla takip edilmektedir. Çözüm uzmanlarımız sizlere kısa süre içerisinde bilgi verecektir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi21 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10300394 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi21 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön