21 Ekim 2016

TurkNet Bağlantı Problemi, Haksız Fatura Tahsilatı ve Üyelik İşlemleri!

20 Eylül 2016 da TurkNet'e telefon hattımı ve internetimi taşımak için başvurdum. Hattımı 24 Eylül'de taşıdılar. 6 saat internete bağlı kaldıktan sonra internetim kesildi. 10 boyunca çeşitli şekillerde (hem mail olarak hem de telefon ile şikayetimi dile getirdim.) 10 gün sonunda internetim aktif hale geldi. Aradan 5 gün geçtikten sonra telefon hattım ile birlikte internet hizmetim de kesildi. 15 gündür telefon hattım ve internetim çalışmamakta. 5 ayrı şikayet kaydı oluşturdum. 8 farklı müşteri temsilcisiyle görüştüm. Hiçbir sonuç alamadım. Ve üstüne 67 TL'lik 6 günlük kullanım bedeli çıkarmışlar. Sözleşmemde ilk ay ücretsiz olarak kullanılacak diye yazdığı halde, resmen paramıza el koydular. Bununla ilgilide 20 gün önce kayıt açtırdım, hala bir geri dönüş yapılmadı. Bu konu ile ilgili şikayetçiyim. Böyle bir firmanın olduğundan bile endişelenmeye başladım.

Volkan 616 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Volka Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup ekiplerimiz tarafından hizmetinizin iptal edildiği ve faturalama olmadığına dair 15.11.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Volkan 24 Ekim 2016

    En öncelikli olarak bana geri dönüş yapılacak diye söylendi. Müşteri Hizmetleri salı günü Dönecekti. Aradan bir hafta geçti. Hiçbir konu ile ilgili geri dönüş yapilmamistir. Ben sizlerin bu ilgisizligiyle zaten çok müşteri kaybi yaşayacağınizi tahmin etmekteyim. Buradan da ben çok mağdur oldum sizler olmayın diyorum tüm Şikayetvar takipcilerine. En kısa zamanda benim üyeliğimin iptalini istememteyim... Çünkü iptal departmaninada ulasamamaktayim.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Volkan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11054312 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön