11 Aralık 2015

TurkNet Bağlantı Hızım Düşük!

İnternet hızımda 1 aydır problem yaşıyorum. İndirme hızım 2 Mbps'i yükleme hızım da 0.25 Mbps'i geçmiyor. 40 sn'lik bir görüntüyü Facebook' a 1 saatte zor yüklüyorum film bile izleyemiyorum hiçbir şey yapamaz oldum. Teknik hizmet ekibini her aradığımda sadece rapor tutuyorlar 2 gün sonra birkaç gün iyi oluyor sonra gene aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Söz verdikleri hizmeti vermedikleri için taahhütlü sözleşmemin iptal edilmesini ve beni zor durumda bıraktıkları için ödediğim paraların tekrar geri iade edilmesini istiyorum.

Mehmet 179 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet14 Aralık 2015

  TurkNet teknik hizmeti beni arayarak hattımda sorun olmadığını modem de bir sorun oluşmuş olabileceğini söylediler ben işi garanti altına almak amacıyla eskiden kullandığım başka bir modemi sıfır bir bağlantı kablosuyla bilgisayara bağladım ve evdeki bağlantı kablosunun da sıfırını takıp teknik hizmet ekibini aradım birlikte kurulumunu yaptık. Yeni kurulum yaptıktan sonra ölçtüğüm hız indirme 6 Mbps civarı yükleme hızı 0.45 Mbps civarı çıktı bana biraz kullandıktan bir müddet sonra hızımın daha iyi olacağını söylediler. Telefonu kapattıktan 1 saat sonraki hız indirme 2.34 Mbps yükleme 0.17 Mbps. Ödediğim paranın karşılığı olan almam gereken hizmeti alamıyorum.

 • TurkNet Temsilcisi13 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 13.12.2015 tarihinde gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi11 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9367019 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi11 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön