04 Ağustos 2016

TurkNet Bağlantı Hızı...

TurkNet bulunduğum bölgede daha yüksek hızda internet hızı olduğu halde 3 mpbs bağlantı hızına normal demektedir. 3 MBS hız demek AKN kullanımından sonraki hız düşümü cezadır, yani biz TurkNet'li olduğumuz için baştan cezalıyız. En kısa zamanda bağlantı hızımı düzeltmeniz, aksi takdirde gerekli yerlere şikayetimi ileterek cayma hakkımı kullanacağım.

Berkehan 133 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi06 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, 04.08.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10558301 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve muster[email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön