25 Ekim 2016

TurkNet Bağlanamayan İnternet.

22 Eylül'de gönderdiğim belgeler 29 eylül tarihinde TurkNet'e ulaşmış. 5 iş günü içerisinde bağlanacak dedikleri internet bugün yanı 24 Ekim itibariyle hala daha bağlanmış değil onlarca kez aradım müşteri hizmetlerini her defasında aciliyeti bildirdik deniyor fakat ortada bir şey yok.

Fatih 301 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Fatih Bey, Aktivasyon süreciniz ile ilgili yapılan kontroller sonucunda bulunduğunuz bölgede teknik altyapı sorunu nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamıştır. 06.12.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Fatih Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön