26 Nisan 2016

TurkNet Bağlanamayan İnternet!

Yeni kullanıcıyım, 22.04.16'da tüm bağlantılar yapıldı ama 23.04.16 oldu hala internet yok. Ardından aradığım müşteri hizmetleri en geç 48 saat içinde hallolacak deniliyor maalesef sonuç yine aynı! Şimdi arıyorum bağlantı kablolarınız da sorun var diyorlar. Komşularıma soruyorum internet var. Ee nasıl oluyor da hala ilgilenilmeyen bir bağlantı problemim var? Ve çözüm yok. Çok merak ediyorum bana sağlanamayan internetin ücretini de benden alacaklar mı?

Çağrı 177 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10099239 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön