08 Temmuz 2016

TurkNet Ayıplı Satış.

Annemi arayarak T******dan aramış gibi yapıp geçiş işlemlerini sağlayarak annemde imza alarak geçiş yapmışlar. Kadın teknolojiden pek anlamaz sadece daha ucuz bir tarife var sanmış T*** da ve kabul etmiş. Tamam buraya kadar olanları annemin teknoloji cahilliğine verelim sonrasında telefon hattı arızalı servis yok faturalar gelmiyor eve arıyoruz tamam adres güncellendi diyorlar yine gelen giden yok bir de sitelerinde reklamları var "İstediğinde vazgeçme özgürlüğü var".

Emre 172 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 08.07.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10359010 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön