16 Şubat 2016

TurkNet Arıza Giderilmedi...

2 senedir TurkNet sabit telefon kullanıyorum. Memnuniyetimden değil yani 24 ay taahhüdüm var. Mecburen. Şu an telefonda sinyal ya da dit sesi filan yok 2 gündür arıza kaydı verdim. Gelip yapmadılar.

Belki gün içinde 5 kere arıyorum. Halı yıkama işi yapıyoruz bu telefon bizim her şeyimiz. Adres alamıyorum. Bu gün 1 milyar zararım var kim karşılayacak. 2 ay kaldı taahhüdümün dolmasına şu aboneliğimi başka bir firmaya almak istiyorum. 172 milyon istiyorlar. Bu da nedir? Beni illallah ettirdiniz.

Veysel 118 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi17 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9837834 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi16 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön