17 Ekim 2016

TurkNet Altyapı Ve Hız Mağduriyeti...

Bugün internet için TurkNet'e başvuruda bulundum. Özgür iletişim kampanyasında daha hızlı internet için daha fazla para ödemeyin diyorlar. Bugün T***, v*** ve S**** altyapımın 67 Mbit'e kadar desteklediği bilgisini aldım. Ama TurkNet'e göre altyapım 16 Mbit! İnsanları mağdur etmekten vazgeçin artık. Sene 2016 oldu 1990'da değiliz. Biraz saygı istiyorum. Ya düzgünce 16 Mbit'e kadar kampanyam var deyin ya da yaptığınız kampanyanın arkasında durun! Müşteri no... .: 839***

Bilgin 387 Okunma

Cevaplar

  • Bilgin 30 Ekim 2016

    Az önce evinde fiber internet kullanan bir arkadaşım altyapı sorgusu için aradı ve 16 Mbps için altyapının uygun olduğu cevabını aldı. Bu kampanyanın gerçeği yansıttığına inancım kalmadı. Zaten BTK üzerinden de şikayet girdim. Bu şirket ya kampanyasının arkasında dursun ya da katlanamayacağı kampanyaya girmesin.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Bilgin Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön