18 Ekim 2016

TurkNet Aktivasyon Sorunu!

TurkNet'in 2 yıllık abonesiyim kör topal buraya kadar getirdik adamlar bana sormadan sabit hattımın aktif yapıyor haftalardır telefonum kapalı bir sürü arıza kaydı verdim hikaye adam isterse internet üzerinden hattımı açıyor bizi de saf yerine koyuyorlar açıldı diyoruz pat adam oradan kapatıyor böyle bir ticari ahlak olur mu yazıklar olsun size sözde 1000 dakika her yöne+ 150 cg. internet. En son yarım saat önce aradım neden bana sormadan hattımı aktif yaptınız diye soracağım yarım saatten fazla bekledim telefona cevap veren yok. Dava edeceğim bunları kimse aldanmasın o reklamlara.

Mustafa 178 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Mustafa Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanızın giderileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa 18 Ekim 2016

    Siz önce bana sormadan aylardır benim hattımı neden in aktif ettiniz onun cevabını verin ve hattımı normale çevirin lütfen

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11032435 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön