08 Mart 2016

TurkNet AKN Sorunu!

Ayın ilk 10 gününde AKN doldu deyip hızı düşürüyorsunuz. Kota dediğin matematiksel bir şey, yoğun bir kullanımım yok ama bitiyor nasıl iş anlamadım. Bir kere de düzgün hizmet alalım ya.

Ceren 511 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi10 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerle yapılan görüşmede sizin kullanıcı adı ve şifrenizden yapılan kullanımların tarafımıza yansıdığı bu konuda bir hata olmadığı kablosuz ağ şifrenizi değiştirebileceğiniz ve OİM' den kullanım bilgilerinizi kontrol edebileceğiniz bilgisi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9919815 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön