26 Ekim 2015

TurkNet ADSL Altyapı Sorunu!

TurkNet internet başvuru yaptığımda bana evimin 16mbit için yeterli altyapı desteğinin olduğunu söylediler. Buna istinaden bende ürünü aldım. Ancak internet hızı olması gerektiğinin çok çok altında ve sürekli kopmalar yaşanıyor. TurkNet'i aradığımda kopmaların yaşanmaması için hızın yavaşlatılması gerektiğini, bu konuda yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Bana satılan internet 16mbit, ancak verilen ise 3 mbit. Telekom'u aradım ve altyapının düzeltilmesini istedim ancak onlarda müşterilerinin TurkNet olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Konuyu kesip atıyorlar. Bıktım artık aramaktan. Tüketici Mahkemesine gideceğim.

Akın 112 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi29 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 8943973 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön