TurkNet Adres Değişikliği ve Hizmet Eksikliği!

Arif Oğuz K. |

Yaklaşık 1 senedir abonesiyim adres değişikliği yaptım fakat binamda altyapı olmadığı için hesabımı dondurdum bana hiçbir ücret ödemeyeceksiniz süre bitmeye yakın sizi ararız dediler. Ben güvenmedim yinede kendim aradım yok daha bitmediler şu tarihe kadar döneriz dediler tabi olmadı.

Sözde verilen tarihten 1 gün sonra ben aradım yanlış bilgi verilmiş dediler şikayet kaydı oluşturup görüşmenin dinlenmesini istedim ve yine dondurun dedim tabi fatura çıkarmışlar 1 gün geçti diye dondurma ücreti yok denmesine rağmen yansıtılmış ve yeniden dondurun dememe rağmen dondurulmamış 3 kere dondurun dedim hala dondurulmamış. Şikayet üzerinden 18 gün geçti hala dönen yok. Aradığımda döneriz diyorlar.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif Oğuz K.
  26 Temmuz
  17:59

  Bir çözüm en az 50 TL fatura ödecekler zaten alt yapı olsa abonelik sonlanabiliyormuş boş boşuna insana para ve zaman kaybı. Arayan anca kendi konuşuyor alakasız şeyler soruna tam çözüm bulamadım TurkNet hizmette müşteri memnuniyetide sıfır pişmanım başkalarıda pişman olmasın.

 • 24 Temmuz
  18:22

  Merhaba Arif Oğuz Bey


  Talebiniz ile ilgili 8425207 numaralı destek kaydınızı oluşturduk.
  Çözüm uzmanlarımız bilgi vermek amacıyla kısa süre içinde sizi arayacaktır.
  Detaylı bilgi almak ya da tüm soru ve önerilerinizi iletmek için dilerseniz 08502888080 numaralı Çağrı Merkezi’mizi 7/24 arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla