11 Ağustos 2017

TurkNet Adı Var Ama İnterneti Yok!

29.07.2017 tarihinden abonelik işlemleri için istenilen belgeleri göndermemin üzerine neredeyse 2,5 hafta olacak ve ben internetime kavuşamadım! Müşteri hizmetleri otomatiğe bağlamış, hep aynı cümleler kurmaktan artık kendileri bile inanmaz olmuşlar bu hizmetin ne kadar yavaş olduğuna. İlgi alaka takip sıfır! Açıkçası yıl 2017 ve ben şehrin göbeğinde bir sitede ikamet ediyorum ve 2 haftadır evime o büyük bir hevesle aboneliğine yazıldığım internet paketine kavuşamadım. Şimdi soruyorum TurkNet'e bu hizmet politikası sizin gibi bir Kurumsal firmaya hiç yakışmıyor mu? Kurumsal bir firma değil de ya bir de limited bir şirket olsaydınız kim bilir daha ne gibi olumsuzluklar yaşardı bu aboneler!

Erkan 828 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2017

    Merhaba, Şikayetinizle ilgilenilmiş ve sonuçlandırılmıştır. Ancak şikayetiniz devam ediyorsa, bize buradan tekrar yazabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi12 Ağustos 2017

    Merhaba Erkan Bey, Ben Cansu. TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. Sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Konuyu 14127683 kayıt numarasıyla https://turk.net/online-islemler/ adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön