19 Temmuz 2016

TurkNet Abonelik Sorunu!

07.07.2016 itibariyle TurkNet Özgür İletişim paketine abonelik başlattım. Görüştüğüm müşteri temsilcisi abonelik evrakları sisteme yüklendikten sonra 5 iş günü içerisinde aboneliğin başlatılacağını söylediler. Abonelik evrakları 11.07.2016 itibari ile evraklar sisteme yüklendi ve 5 iş günü çoktan geçti ve hala aboneliğim başlatılmadı.

Müşteri hizmetlerini defalarca aradım hiçbir bilgi sahibi değiller yasal süre dolmuş olmasına rağmen bekleyin diyorlar. Bu arada müşteri temsilcisine ulaşmakta büyük sorun ortalama 10 dk hatta bekletiyorlar, sonrasında çözüm de bulamıyorlar. Daha aboneliğim başlamadan pişman oldum.

Bahadır 164 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır 25 Temmuz 2016

  Temmuz da başlatmış olduğum TurkNet özgür iletişim paketi gecikmeli olarak 23 Temmuz 2016 tarihi itibariyle aktif olduğuna dair SMS aldım. Fakat ne telefon ne de ADSL hizmeti kullanılabilir durumda değil. Müşteri hizmetleri 23 Temmuz da arıza kaydı oluşturdu ama hala çözüm yok. Neredeyse 1 aydır hala hizmeti kullanabilmis değilim. Bu kadar rezillik olamaz, abonelik daha başlamadan arıza kaydı oluşturma mantığını anlayamadım. En ivedi şekilde problemim çözülmez ise yasal yollara basvuracağım.

 • Bahadır 25 Temmuz 2016

  7 Temmuz da başlatmış olduğum TurkNet özgür iletişim paketi gecikmeli olarak 23 Temmuz 2016 tarihi itibariyle aktif olduğuna dair SMS aldım. Fakat ne telefon ne de ADSL hizmeti kullanılabilir durumda değil. Müşteri hizmetleri 23 Temmuz da arıza kaydı oluşturdu ama hala çözüm yok. Neredeyse 1 aydır hala hizmeti kullanabilmis değilim. Bu kadar rezillik olamaz, abonelik daha başlamadan arıza kaydı oluşturma mantığını anlayamadım. En ivedi şekilde problemim çözülmez ise yasal yollara basvuracağım.

 • TurkNet Temsilcisi20 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10402115 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön