TurkNet Abonelik İptali!

Ömer G. |

41***557 nolu TurkNet abonesiyim. Aboneliğimi sonlandırmak için bugün saat 13:21'de 2122165560 nolu telefona Abonelik iptal dilekçesini faxladım. Saat 17:00'de müşteri hizmetleri beni aradı ve iptal nedenimi sordum. İptal talebimde ısrarlı olduğumu anlayınca fax çekin dediler.

Kendilerine bugün fax çektiğimi söyledim ama fax elimize ulaşmadı dediler. Faxın ellerine ulaşmaması mümkün değil. Fax raporunu resime ekledim. TurkNet aboneliği iptal ettirmemek ve vermediği hizmetten para kazanmak için insanları kandırmaya çalışıyor. Aboneliğim iptal edilmezse tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer G.
  29 Aralık
  14:04

  Parayı ödettiler bana. Hakaret ede ede aboneliğimi sonlandırdım. Bu fuzuli firmadan uzak durun.

 • Ömer G.
  27 Ekim
  20:41

  web sayfalarında "TurkNet kotalı internet paketlerinde kota aşım ücretleri ayrıca faturalanacaktır. Faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti) maksimum, vergiler dahil 99 TL'dir." yazmasına rağmen bana 118 lira fatura gönderdiler. Gönderdikleri faturaya itiraz etmemden 3 hafta sonra (!) müşteri hizmetleri beni arayıp "sitedeki yazı bizi ilgilendirmez bu faturayı ödeyeceksiniz" diyerek ukalaca bir cevap verdi. 99 liradan fazla para ödemem.

 • 20 Eylül
  11:32

  Sayın Genç,

  İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 19.09.2014 tarihinde yapılan görüşmede gerekli işlemler sağlanmıştır.

  Saygılarımızla
  TurkNet İletişim A.ş