26 Ekim 2016

TurkNet 5 Haftadır Bağlanamayan İnternet.

21.09.2016' da başvuru onaylanmasına rağmen (K** b**) 01.10.2016 tarihinden bu yana internet aktivasyonu sağlanmadı. Teknik ekip çalışıyor haricinde net bilgi veren de yok. Böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmadım. Üst komşum kullanıyor gelip bağlantılar hemen yapıldı, aktivasyon sağlandı. 5 haftadır internetim yok, aktivasyon sağlanmıyor, bilgi verilmiyor.

Mert 390 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Mert Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorun 31.10.2016 tarihinde giderilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Mert Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11084931 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön