28 Ekim 2016

TurkNet 30 Gün Geçti Ama Hala İnternet Bağlanmadı.

Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum, "bir gün sonra" diye diye tam bir ay oldu. Yetkili bir kişi arasın diyorum, ama beyefendiler tenezzül edip aramıyorlar bile. Bin pişman oldum.

Oguzhan 142 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Oğuzhan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 05.11.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Oguzhan 11 Kasım 2016

  Neyse sonunda bağladılar. Hizmeti ucuz vermek için hizmet sağayıcı ile çalışıyorlar. Onlarda da el elin eşeğini türkü çağırarak arar havası var. Ama çok şükür bağlandı yüksek hızlı fiyatta iyi acelesi olmayanlara tavsiye ederim

 • Oguzhan 01 Kasım 2016

  Hala bir gelişme yok beklemeye devam beceremeyecekseniz iptal ettirmek istiyorum

 • TurkNet Temsilcisi28 Ekim 2016

  Merhaba Oğuzhan Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön