31 Ekim 2016

TurkNet 3 Haftadır Açılmayan İnternet ve Telefon.

3 hafta önce başvuru yaptığımız TurkNet Özgür İletişim tarifesi hala açılmadı teknik hizmetin gelmesi bir haftayı buldu iki hafta gereksiz yere sistemden çözebilecek olmalarına rağmen yetersiz teknik ekibin yüzüne kullanamadık şimdi de internet hizmetini açmıyorlar kapatmak istediğinizde kullanmadığınız internetin ve telefonun parasını istiyorlar internetten çalışan insanlar olarak yeterince mağdur edildiğimizi düşünüyorum.

Serhat 194 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Serhat Bey, 07.11.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede arıza nedeni ile kullanım sağlanamayan dönemler için indirim verildiği bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Neriman Hanım, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11122211 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön