31 Ekim 2016

TurkNet 3 Gündür İnternet Yok ve Çözümde Yok.

3 gündür internetimiz yok ve 3 gündür arıyorum hiç kimse bana nedenini açıklamıyor. Her aradığımda aldığım cevap standart olarak şu "aciliyetinizi üst seviyeye çıkartıyorum" oluyor. Ben kullanmadığım internetin faturasını da ödeyeceğim. İptal etmek istediğimde karşıma 350 TL kadar ceza çıkartıyorlar. Artık onların insafına kaldık, ne zaman sorunu çözerlerse o zaman interneti kullanmaya başlayacağız, ilk abone olurken günde 50 defa aradılar. Şimdi ise böyle işte. Kesinlikle pişman oldum. Bütün işlerim aksadı.

Aydın 166 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Aydın Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine ve kullanım sağlanamayan dönem için indirim verildiğine dair 24.11.2016 tarihinde tarafınıza yapılan aramada ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Aydın11 Kasım 2016

  Siz dalgamı geçiyorsunuz bilmiyorum. 18 gündür internetimiz yok, kullanamadığım internetin faturasını gönderiyorsunuz ve parasını alıyorsunuz, bunun için telafi bile yapmıyorsunuz. Arayıp bilgi bile vermiyorsunuz. Biz aradığımızda konuşmamak için telefonu suratımıza kapatıyorsunuz "sesinizi alamıyorum diye". Ki böyle bir şey yok sesimizi de çok net alabiliyorsunuz (Eşim uzun yıllar bu işi yaptı). Bütün bu sahtekarlığa, haksızlığa, terbiyesizliğe, saygısızlığa karşın nasıl memnun kalabilirim? Buna cevap verebilecek bir delikanlı varsa söylesin. Bizim moralimizi, psikolojimizi bozdunuz ve işlerimizin aksamasına neden oldunuz.

 • Aydın08 Kasım 2016

  İnternetsiz ve çözümsüz 15 gün geçti, ne arayan var ne soran. bir de fatura çıkarmışsınız kullanamadığım internet için. Ne yapmamız gerekiyor? Bekleyip paşa paşa kullanmadığımız internetin parasını ödememiz mi? Sizde oturduğunu yerden para kazanın. Bunun adı dolandırıcılık değil de nedir?

 • Aydın06 Kasım 2016

  Sizlere helal olsun, neredeyse 2 haftadır internetim yok ve hala çözüm bulamadınız. Sanırım işin içinde farklı durumlar var, yoksa şuana kadar bu problem 10 defa çözülürdü. En son arayan arkadaşlar "ben sorununuzla özellikle ilgileneceğim" demişlerdi. Ondan sonra ne arayan var ne soran. Sizin bir şeyi çözeceğiniz yok. Ne acemi bir firmaymışsınız ki bu kadar aciz kaldınız. Sizlere ne söylesek boş. Umarım başkaları da aynı hataya düşmezler. Bir de utanmadan bana fatura yansıtacaksınız. Acaba vicdanınız var mı? Hem hizmet vereme, hem ilgilenme, hem de parasını al... Elimden gelen her şeyi yapacağım insanları uyarmak için firmanızla ilgili. Ben özel bir firmada yöneticiyim, ulaşabileceğim yer oldukça fazla. Avukatlarımızla da konuyu görüşüyoruz. Sizlere hem maddi hem manevi tazminat davası açacağım.

 • Aydın03 Kasım 2016

  Bütün şikayetlere aynı cevabı yazıyorsunuz. Sanırım karşıda robot var. 10 gündür bir sorunu çözemeyen firma bence hiç devam etmesin. Her arayan bana papağan gibi aynı şeyleri söyleyip duruyor, ama sorunun ne olduğu ve ne zaman çözülebileceğini anlatamıyor. bir de memnuniyetimiz için arıyorlarmış:) Allah Razı olsun. Ben aboneliğimin iptalini istiyorum ve gerekli hukuksal haklarımı biliyorum, gerektiğinde uygulayacağım. Bu iptal isteği keyfi olmadığı, hizmetten kaynaklandığı için yasal bir hakkım. Etrafıma da sizinle ilgili referans oluyorum (tabi ki olumsuz anlamda)

 • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba Aydın Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11121336 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön