13 Mayıs 2016

TurkNet 20.04.2016'dan Beri İnternet Yok!

20.04.2016 tarihinden beri internet hizmetimi kullanamıyorum. Teknik ekip geldi baktı. Kapıdaki kutunun arızalı olduğu tespit edildi. Değiştireceğiz dediler ama ne gelen var ne giden...

Defalarca müşteri hizmetleri ile konuştum kayıt açtırdım. Hepside 48 saat içinde sorunumun giderileceğini söyledi. Daha kaç 48 saat bekleyeceğim. Bu mudur hizmet? Bu mudur kalite? Alt yapı size ait olmayabilir ancak gerekli birimlere yaptırım gücünüz olmak zorunda. Bu konuyla ilgili Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim. Şüpheniz olmasın.

Şerif 234 Okunma

Cevaplar

 • Şerif13 Mayıs 2016

  Konu buraya taşındıktan sonra 8 saat içinde giderildi. Umarım tekrar böyle bir sorun yaşamayız. Şikayetvar.com ailesine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Herkese iyi çalışmalar

 • TurkNet Temsilcisi13 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi13 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10162268 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi13 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön