TurkNet 2. Fatura Geciktiğinde Hattı İptal Ediyor ve En Az 1 Hafta Açmıyor.

Fatih A. |

Faturam geciktiği için hattım tamamen kapatılmış. Anında ödeme yapmama rağmen açılmadı. Diğer firmalarda önceden uyarı yapılır. Ve hat kısıtlı kapatılır. 1 haftadır müşteri hizmetlerini aramama rağmen yaptıkları sadece mail atabilmekmiş. Herhangi bir şikayet formu bile oluşturamıyorlar. Bağlanabilmek için en az 20 dk. Hatta kalıyorsunuz. Sonra hep aynı işlemler. Sonuç yok. Burasının iş yeri olduğunu ısrarla söylememe rağmen sonuç alamıyorum. Daha önce de ev aboneliğim için aynı şeyleri yaşamıştım maillere cevap vermeyip, bir özür bile dilemediler. 10 günde açıldı.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih A.
  21 Eylül
  12:14

  21. gün doldu. Hala aktif olmadı. Bugün hattımı iptal ettirdim. Bütün çabalarım boşa gitti; nedense hattımı açamadılar. Sebep de gösteremediler maalesef. Hiçbir şikayetime dönüş yapmadılar.

 • Fatih A.
  09 Eylül
  19:19

  Hattın kapatılmasına bir şey diyemeyiz fakat açılması 2 saat, en fazla 3 gün deniyor. 2. Hafta da bitti hala açılmadı. Şimdi de bayram tatili girince sonumuz ne olur bilemiyorum. Umudum kalmadı açılacağına dair. Ödemeyi kredi kartıyla kesilir kesilmez yaptım.
  İşin zor tarafı esnafım ve farklı firmadan internet aboneliği yapıyorum. Müşterilere açıklayamıyoruz internetin kesik olduğunu. Bari telefonu açsanız iyi olurdu. Onu da kesmişsiniz. 2 faturadan dolayı. Faturalar otomatik ödemedeydi. Onu da söylemek isterim. Kartlarda sıkıntı olmuş o yüzden gecikmiş.

 • 08 Eylül
  13:14

  Merhaba Fatih Bey,

  Öncelikle yaşadığınız durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Oluşan bir dönem faturasının son ödeme tarihi üzerinden +45 gün sonra faturanın ödenmemesi halinde hizmetiniz geçici olarak durdurulur/kullanıma kısıtlanır.

  Ödemeler yapılan kanala göre hizmet aktivasyonu değişkenlik göstermektedir.

  Kredi kartı ile online işlem merkezi ve sesli yanıt sistemi üzerinden yapılan ödemelerde en geç 30 dakika içerisinde hizmet kullanıma hazır hale gelir.
  Banka ve Posta kanallarından yapılan ödemelerde 2 saat içerisinde açılmaktadır.
  Diğer ödeme noktalarından yapılan ödemelerde 1 iş günü içinde hizmet aktivasyonu yapılmaktadır.

  Hizmetinizin durdurulduğu/kullanıma kısıtlandığı ayın son gününe kadar ödeme yapmazsanız hizmetiniz borcundan dolayı kullanıma kapatılır.

  Ödeme yapıldıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde kullanıma açılır.

  Şikayet ettiğiniz konu özelinde hizmetinize ait yaşanan farklı bir durum olup olmadığını 10776449 numaralı kayıtta inceleyerek, sizlere bilgi vereceğiz.

  Saygılarımızla

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih A.
  07 Eylül
  11:28

  10. gün de bitti hala açılmadı. Ayrıca 30 TL açma kapama ücreti isteyeceklermiş. Ve faturam işlemeye devam ediyormuş. 2. Faturayı geciktirmenin bedelini ağır ödettiriyorlar.